רמות ההגנה

ההגנה של נטספרק מאפשרת לך להגדיר את רמת ההגנה בצורה עצמאית על פי תפיסת עולמך, ערכיך וצרכיך. עם זאת, בכדי לאפשר לך כניסה קלה לעולם הגלישה הסלולרית הבטוחה, אפיינו שלוש רמות הגנה מובנות. רמות הגנה אלו הם תוצר של מחקר מעמיק על התנהגות ודרישות אופייניות של משתמשי נטספרק לאורך שנים. אנו ממליצים לך לקרוא בעיון את ההסברים לגבי הרמות השונות ולבחור באחת מהם בתור התחלה. לאחר התנסות ברמות ההגנה המובנות תוכל לערוך לעצמך הגנה המותאמת אישית על פי צרכיך.

רמת הגנה זו הינה רמת ההגנה עם הסינון הבסיסי והפתוח ביותר. רמת ההגנה בסיסית מונעת גישה לתכנים פורנוגרפיים, עירום מלא ואלימות קשה.
רמת הגנה זו מאפשרת שימוש באפליקציות של חדשות, טלוויזיה, רשתות חברתיות, וידאו ועוד.
ברמת הגנה בסיסית קיים סיכון בינוני לחשיפה לתוכן שאינו עומד בקריטריונים של רמת ההגנה.

ברמת ההגנה המתקדמת, הסינון מתבצע על פי קריטריון הגנה מחמיר יותר ויחסמו בנוסף לתכנים הנחסמים בהגנה הבסיסית, גם תכנים בסגנון הלבשה תחתונה, בגדי ים וכדו’.

רמה זו מאפשרת גישה לרוב התכנים הנפוצים בישראל (פייסבוק, יוטיוב וכדו’).
ברמת הגנה מתקדמת קיים סיכון בינוני לחשיפה לתוכן שאינו עומד בקריטריונים של רמת ההגנה, אולם הסיכוי להיחשף לעירום נמוך יותר מאשר ברמת הגנה בסיסית.

ברמת הגנה זו, תתאפשר גלישה לתכנים ההולמים אורח חיים שמרני/תורני. בנוסף לתכנים המסוננים ברמה המתקדמת, יסוננו ויחסמו תכנים טלוויזיונים ותרבות פנאי מערבית.
מגוון רחב של אתרים ואפליקציות בנושאי חדשות, כלכלה, ספורט, אתרים מקצועיים, אתרים לילדים, משחקי רשת ועוד זמינים ברמת הגנה זו. בנוסף, גם אתרי וידאו המתאימים לקהל שמרני יהיו פתוחים וזמינים.
הסיכון לחשיפה לתכנים שאינם מתאימים לרמת ההגנה קיים, אולם הסיכוי לחשיפה לעירום ברמת הגנה זו נמוך מאוד.

רמת הגנה בסיסית

רמת הגנה מתקדמת

רמת הגנה רחבה

* ניתן לעבור בין רמות ההגנה בכל עת, ללא תשלום נוסף.
* ניתן לחסום או לאפשר גישה לאפליקציות ואתרים ספציפיים מכל מסלול.

אנו בנטספרק שמנו לנו כמטרה להביא לכך שהמשתמשים שלנו יוכלו לגלוש באופן הכי בטוח מבלי להיחשף לתכנים שאינם רצויים בעיניהם.

על מנת לבצע זאת פיתחנו מערכות ייחודיות של בינה מלאכותית אשר מגנות על המשתמש אך שומרות על חווית הגלישה.