הגנה מטקסט לא ראוי בוואטסאפ ומניעת הפצה של תמונות פוגעניות

חדש בנטספרק מובייל! הוספנו שירותי הגנה מתקדמים שיגנו עליכם ועל ילדיכם! ניתן כעת לחסום טקסט לא ראוי בוואטסאפ ומניעת הפצה של תמונות פוגעניות.

הגנה מטקסט לא ראוי בוואטסאפ - מערכת ההגנה הייחודית שלנו תעבוד על המכשיר בכדי למנוע חשיפה לטקסטים לא ראויים באפליקציית וואטסאפ.
במקרים שבהם מערכת ההגנה שלנו תזהה טקסטים לא ראויים באפליקציית וואטסאפ, יוצג למשתמש מסך הגנה והכניסה להודעה או הקבוצה הלא ראויה תיחסם.

מניעת הפצה של תמונות פוגעניות - מערכת ההגנה הייחודית שלנו תפעל במכשיר כדי לזהות תמונות חדשות לא ראויות שצולמו במכשיר או התקבלו למכשיר בכל דרך שהיא על מנת למנוע הפצה של התמונה ברשת. לאחר חסימת התמונה המשתמש יוכל לשלוח למנהל שיוגדר כאן את התמונה לבדיקה נוספת במייל לאישור התמונה לצפייה. שליחת הבקשה למנהל תציג בפני המנהל את התמונה המדוברת. לידיעתכם! בכדי להימנע מחשיפה עצמית, הפעלת הגנה זו תמנע שימוש במצלמה מתוך אפליקציית וואטסאפ. בכדי לשתף תמונות או סרטונים בוואטסאפ, צלמו אותם במצלמה של המכשיר ואז שתפו אותם מגלריית התמונות.

כדי להפעיל את התכונות החדשות, יש לבצע את הפעולות הבאות:

1. היכנסו ממחשב (לא מהמכשיר) לאתר הניהול netm.co.il עם שם המשתמש וסיסמת מנהל המנוי.

2. בשורת המכשיר הרלוונטי, בעמודה השניה שכותרתה "מצב חיבור/רשיון", לחצו על אחד מהכפתורים הצהובים.

3. בחרו את התכונות החדשות שברצונכם להפעיל ולחצו "הפעל הגנה".

בחירה בתכונה "הגנה מטקסט לא ראוי בוואטסאפ", תפעיל הגנה אשר תעקוב אחרי תוכן הטקסטים בוואטסאפ ותמנע חשיפה מטקסטים לא ראויים. במקרים בהם מערכת ההגנה תזהה טקסטים לא ראויים, יוצג למשתמש מסך ההגנה הבא:

בחירה בתכונה "מניעת הפצה של תמונות פוגעניות", תפתח תפריט בו תתבקשו לבחור אלו תמונות תרצו לחסום. ניתן לחסום תמונות פורנוגרפיה בלבד, תמונות בלבוש מינימלי או לשלוח כל תמונה לבדיקה של המנהל. הגדירו כתובת דואר אלקטרוני (אימייל) שאליה ישלחו הפניות של המשתמש בכדי לאשר צפייה בתמונות שנחסמו. שימו לב! תמונות ישלחו למנהל רק לאחר בקשה מפורשת מהמשתמש.

כאשר מערכת ההגנה תזהה תמונה חדשה החשודה כתמונה פוגענית, יוצג למשתמש מסך הגנה המבקש לשלוח את התמונה לאישור המנהל.

לאחר שליחת הבקשה, מנהל המנוי יקבל הודעת מייל בו יתבקש ממנו לצפות בתמונה על מנת לאפשר או לחסום אותה. לחיצה על "צפייה בתמונה" תפתח את עמוד האישור.

לחיצה על "הצג תמונה" תציג את התמונה שנשלחה לבדיקה מהמכשיר.

לאישור התמונה, לחצו על "אשר את התמונה".

למחיקת התמונה, לחצו על "אל תאשר".

אנו בנטספרק שמנו לנו כמטרה להביא לכך שהמשתמשים שלנו יוכלו לגלוש באופן הכי בטוח מבלי להיחשף לתכנים שאינם רצויים בעיניהם.

על מנת לבצע זאת פיתחנו מערכות ייחודיות של בינה מלאכותית אשר מגנות על המשתמש אך שומרות על חווית הגלישה.